Hokejové tréningy pre amatérov

s profesionálnym trénerom iba kúsok od Bratislavy

kto & kde

Hokejové tréningy pre amatérov organizuje od roku 2009 bývalý profesionálny hokejista Boris Majeský. Od roku 2016 Boris spolupracuje  s bývalým reprezentantom SR - Stanislav Gron. Trénersky kolektív dopĺňajú tréneri Adrián Daniel – bývalý profesionálny hokejista Tomáš Môcik – bývalý profesionálny hokejista.

Boris a Stano trénujú amatérov z Bratislavy a širokého okolia, hokejových nadšencov bez ohľadu na vek a schopnosti. Náročnosť a obsah tréningu sa vždy prispôsobí schopnostiam a možnostiam účastníkov.

Tréningy prebiehajú na zimnom štadióne Hamikovo, v obci Hamuliakovo, približne 15km od Bratislavy smerom na Šamorín a Dunajskú stredu.

Borisové tréningy su skvelé. Úroven vždy prispôsobí zostave, trénujeme situácie z hry, korčuľovanie, prácu s pukom. Tréningy mi neskutočne pomohli.

- Lukáš Malík

Spokojnosť, môžem len doporučiť!

- Ladislav Varga

Poď si zatrénovať!

Tréningy sú organizované niekoľko krát do týždňa, spravidla ráno o 7.15 a večer o 22.15. Tréneri rádi odovzdajú svoje trénerské skúsenosti aj individuálne, partičkám a amatérskym tímom, kde si čas dohodne individuálne.

 

Aktuálny plán nájdeš v ROZPISE TRÉNINGOV. Vyber si tréning, ktorý ti najviac vyhovuje, a poď to vyskúšať! Tréning trvá hodinu, potom je k dispozícií ľaď na voľné vykorčuľovanie, večer sa po tréningu hrá hokej.

 

 

Tešíme sa na teba!

Rozpis tréningov

Minimálny počet prihlásených na tréning je 6/ráno a 8/večer. Ak je prihlásených menej hráčov, tréning sa automaticky ruší.

Kontakt

Boris Majeský

boris.majesky@hamikovo.sk

0917 13 13 13